Jan Kučera, Lukáš Opekar

Vše, co byste chtěli nebo měli vědět

Zajímá Vás dění kolem lidských zdrojů, zaměstnanosti, změnách v zákoně ovlivňujících Váš profesní růst? Nebo Vás zajímá jen dění ve společnosti WinWork, s.r.o.?

Zpět na seznam novinek

Houpačka 2017 - charitativní a multižánrový festival

Milí přátelé, houpačkáři a partneři

Váš oblíbený multižánrový a charitativní festival „ HOUPAČKA....aneb my vám-vy nám“ letos oslaví již 5. narozeniny od svého znovuzrození a my už se na vás opět moc těšíme ! Loňský ročník znovu překonal dosavadní rekord a byla vytěžena částka 87 917,-Kč, která byla předána mamince zesnulé Adélky a použita na úhradu drahé léčby, kompenzačních pomůcek a dalších nezbytných výdajů spojených s neutěšeným zdravotním stavem malé Adélky, která i přes veškerou snahu své těžké nemoci podlehla. Věříme, že letos se i díky vám Houpačka ponese v radostném duchu a bude opět plná usměvavých tváří a pohody.

Houpačka se stěhuje !

Z důvodu prodeje statku „U Hamerníků“ jsme byli nucení hledat Houpačce, alespoň na tento rok, provizorní domov a protože jsme chtěli, aby zůstala na půdě Velešína, byl vybrán areál fotbalového hřiště, který poskytuje nezbytné zázemí a vedení místního klubu nám vyšlo ochotně vstříc.
Festival plný hudby, tance, exhibicí, atrakcí, prezentací, soutěží a který nebude ošizen ani o tradiční benefiční běh, proběhne v sobotu 19. srpna 2017.
Jsme přesvědčeni, že na novém působišti, neztratí Houpačka nic ze svého lesku a vy, návštěvníci a partneři, na ní dokážete opět vykouzlit skvělou atmosféru, aby mohl náš-váš festival splnit své poslání, bavit a pomáhat dobré věci!

HOUPAČKA POMÁHÁ.......

Spolek 2/4 + spolek METODĚJ + Houpačka to je již nerozlučná trojice, jež se snaží pomoci dětem a jejich rodinám se vzácným metabolickým onemocněním a jinak tomu nebude ani letos. Tentokrát jsme se zaměřili na vzdělání :)

Výtěžek Houpačky 2017, bychom rádi věnovali dětem jejíchž vážné onemocnění dlouhodobě či trvale nepříznivě ovlivňuje možnost vzdělávání a zapojení do školního kolektivu.
Většina těchto dětí vyžaduje pomoc asistenta při vyučování, nebo přítomnost rodiče ve škole. Náklady na zdravotní péči o „vzácné“ děti jsou značné, v některých případech může pracovat pouze jeden z rodičů a proto na speciální pomůcky či podpůrné kroužky, které těmto dětem umožní nástup do vzdělávacího zařízení, nebo usnadní výuku, často nezbývají prostředky.
Nevyléčitelná nemoc se odráží nejen do častých absencí ve škole, ale také do nejrůznějších poruch učení, paměti, pozornosti, vyjadřování a psychomotoriky.I přesto mohou děti navštěvovat běžnou mateřskou či základní školu a zažít radost z úspěchu a z kontaktu s kamarády.
Po pečlivém uvážení jsme rozhodli, že letošní výtěžek z Houpačky bude rozdělen mezi tyto „vzácné“ děti:
LIBOR SVOBODA (6.třída ZŠ) + foto
Chronická intestinální pseudoobstrukce (CIPO)
doučování anglického jazyka

ONDŘEJ VRBA (3 třída ZŠ) + foto
Klasická galaktosemie
speciální vzdělávací pomůcky a pomůcky pro zlepšení jemné motoriky

VOJTĚCH ŽÁK (budoucí 1 třída ZŠ) + foto
Vzácná porucha vstřebávání lipidů
logopedický kroužek a speciální vzdělávací pomůcky

VIKTOR BÁRTA (budoucí předškolní třída MŠ) + foto
mitochondriální encefalokardiomyopatie
vzdělávací pomůcky a přístroj na přípravu stravy do sondy

JAK MUŽETE POMOCI VY ?

Multižánrový a charitativní festival HOUPAČKA...aneb my vám-vy nám je z valné části závislý na empatii a finanční štědrosti sponzorů a sympatizantů.
Pokud se rozhodnete i vy pomoci při realizaci projektu „HOUPAČKA 2017“, nebo ji podpoříte svou účastí a zaplacením vstupného, pomůžete tak dobré věci a přispějete ke zkvalitnění života „vzácných“ dětí.......“Nikdy nevíme kdy budeme potřebovat pomoc druhého i my“

NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS. MNOHOKRÁT DĚKUJEME !!!
(Sponzorské smlouvy a umístění vašeho loga na propagačních materiálech je samozřejmostí)

Za SPOLEK 2/4 Kamil Zeman – předseda
kamil.zeman@seznam.cz
606148544

ČÚ – Moneta bank 162934383/0600 VS 26539705

NEVÁHEJTE ! POZVĚTE SVÉ PŘÁTELE a UDÁLOST SDÍLEJTE! DĚKUJEME