detail nabídky

Seřizovač do výroby

Výroba

Jihočeský kraj
Českobudějovicko
35 000 Kč
ID: WWJ_06

Naším klientem je mezinárodní společnost působící v oblasti automotive. Vaší náplní práce bude seřizování a údržba, broušení a další manuální činnosti. Pokud se vyznáte ve výkresové dokumentaci, hledáme právě Vás.

Náplň práce:

-      seřizování a údržba hydraulických a excentrických lisů, bodovacích robotů

-      broušení, práce s pilou, vrtačkou atd.

-      bodování matic, pevných bodů

-      zápisy do dokumentace a zpětné hlášení

Požadujeme:

-      SŠ nebo SOU technické/strojírenské

-      znalost práce PC ( Excel, Word )

-      znalost čtení výkresové dokumentace, přesné měření

-      práce na 3 směny

-      oprávnění VZV výhodou

Nabízíme:

-      práci na HPP

-      příspěvek na dopravu, stravování, penzijní připojištění

-      5 týdnů dovolené

-      další zaměstnanecké benefity a bonusy

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz

Nové heslo obdržíte e-mailem.

Zapomenuté heslo