detail nabídky

Samostatná finanční účetní

Finance

České Budějovice
35 - 40 000 HM
ID: WWJ_40

Pro společnost se sídlem v Českých Budějovicích hledáme Samostatnou finanční účetní.

Náplň práce:

-       vedení účetnictví společnosti v souladu s platnou právní legislativou

-       zaúčtování cestovních příkazů, pokladny, banky a dalších dokumentů, příprava podkladů pro měsíční uzávěrku

-       komunikace s úřady a institucemi, reporting

Požadujeme:

-       VŠ/SŠ vzdělání  (ekonomického zaměření)

-       zkušenost se zpracováním účetnictví

-       iniciativa, pečlivost, flexibilita

-       výborná znalost práce s PC (MS Office)

Nabízíme:

-       pracovní uplatnění v nové společnosti se silným zázemím

-       dlouhodobou perspektivu profesního růstu

-       nástup možný dle dohody

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na:

sjohanis@winwork.cz

Nové heslo obdržíte e-mailem.

Zapomenuté heslo