detail nabídky

PPC specialista Slovensko

Marketing

České Budějovice
25 - 35 000 HM
SK rodilý mluvčí
ID: WWJ_47

Pro našeho významného zákazníka se sídlem v ČB nyní hledáme zajímavého člověka do týmu na pozici PPC specialista pro SK - zaškolíme.

Náplň práce:

-       Správa kampaní v Google Ads SK

-       Dílčí úkoly v rámci Google Ads CZ a Sklik

-       SEO – úpravy stránek a obsahu pro lepší vyhledatelnost v organickém  vyhledávání

-       Základní tvorba bannerů ve Photoshopu ( základní znalost )

-       Hledání dalších možností v online prostřední na SK trhu

Požadujeme:

-       Rodilý mluvčí ze Slovenska ( výborná znalost jazyka )

-       VŠ/SŠ vzdělání

-       praxe v oblasti online marketingu výhodou

-       znalost AJ (B1), znalost pravidel a gramatiky CZ

-       dobrá znalost MS Office - aktivní uživatel

-       kreativní a inovativní myšlení, samostatnost

-       důslednost a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

-       příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti

-       kreativní práci a zajímavé finanční ohodnocení

-       možnost seberealizace v malém kolektivu a vysokou míru odpovědnosti

-       zajímavé pracovní benefity

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz

Nové heslo obdržíte e-mailem.

Zapomenuté heslo