detail nabídky

Dispečer Jeřábů

Strojírenství

České Budějovice
30 - 40 000
ID: wwJ_49

Pro menší společnost se sídlem v ČB nyní hledáme komunikativního člověka na pozici do Dispečinku.

Náplň práce:

- dispečink přidělené techniky

- organizace práce a přímé řízení kolektivu

- zpracování cenových nabídek

- příprava podkladů pro fakturaci

- komunikace se zákazníky, přijímacím technikem, jednání

Požadujeme:

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru výhodou
- bydliště v ČB a blízkém okolí
- schopnost práce v týmu, zájem o techniku
- výborná znalost práce s PC (MS Office)

- časová flexibilita, obchodní myšlení

Nabízíme:

- pracovní uplatnění v menší společnosti
- různorodá práce s vysokou mírou zodpovědnosti a samostatnosti
- nástup možný dle dohody

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz

Nové heslo obdržíte e-mailem.

Zapomenuté heslo