detail nabídky

Obchodně-provozní dispečer decentrálních zdrojů

Energetika

České Budějovice
dle zkušeností
ID: WWJ_50

Pro společnost se sídlem v ČB nyní hledáme komunikativního člověka na pozici do Dispečinku.

Náplň práce:

- dispečerský dohled a provoz decentrálních zdrojů

- obchodování na trzích s elektřinou

- optimalizace a provoz zdrojů energetiky

- aktivní monitoring, řešení poruchových stavů

- komunikace se servisními partnery

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- ochota pracovat ve 2směnném provozu
- analytické myšlení,pečlivost, zájem o energetiku
- výborná znalost práce s PC (MS Office)

- schopnost se rychle rozhodovat, komunikativní

Nabízíme:

- pracovní uplatnění v dynamické společnosti
- práce s vysokou mírou zodpovědnosti a samostatnosti
- nástup možný dle dohody

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na:

sjohanis@winwork.cz

Nové heslo obdržíte e-mailem.

Zapomenuté heslo