detail nabídky

Finanční Controller senior

Finance

České Budějovice
35 - 40 000 HM
ID: WWJ_51

Pro dynamickou společnost se sídlem v Českých Budějovicích hledáme zkušeného Controllera.

Náplň práce:

-       tvorba ročních plánů a rozpočtů, účast na plánování obchodní strategie

-       odpovědnost za rozpočty, reporting a controlling

-       provádění analýz výnosů a nákladů

-       práce s daty

-       podpora oddělení provozu při hledání ekonomických opatření

Požadujeme:

-       VŠ/SŠ vzdělání  (ekonomického směru)

-       zkušenost na obdobné pozici min.2 roky

-       analytické a logické myšlení

-       pokročilá znalost Excel- tvorba konteng.tabulek,grafů

-       pečlivost, iniciativa

Nabízíme:

-       dlouhodobou perspektivu profesního růstu

-       zajímavé finanční ohodnocení

-       25 dní dovolené, stravenky

-       nástup možný ihned

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na:

sjohanis@winwork.cz

Nové heslo obdržíte e-mailem.

Zapomenuté heslo