detail nabídky

Asistentka výkonného ředitele

tie

České Budějovice
dle zkušeností
AJ B2
ID: WWJ_54

Pro našeho klienta, významnou společnost se sídlem v ČB hledáme pravou ruku výkonného ředitele.

Náplň práce:

-       podpora výkonného ředitele ( vedení kalendáře, koordinace schůzek, , vyúčtování výdajů a mnoho dalších každodenních úkonů)

-       zajišťovat podklady na jednání, prezentace a další materiály

-       komunikace  s TOP managementem, KN, úřady

-       usnadňovat pracovní shon výkonného ředitele

Požadujeme:

-       VŠ/SŠ vzdělání

-       Loajální přístup, časová flexibilita

-       spolehlivý člověk s pečlivým přístupem a smyslem pro detail

-       dotahuje věci do konce a myslí o krok dál

-       výborná znalost práce s PC (MS Office, Teams, iDrive, PP)

-       organizace, plánování a administrativní agenda Vás bude bavit

-       komunikace je Vaše silná stránka

-       AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

Nabízíme:

-       pracovní uplatnění v nové společnosti se silným zázemím

-       velmi zajímavé finanční ohodnocení

-       nástup možný dle dohody

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz

Nové heslo obdržíte e-mailem.

Zapomenuté heslo