detail nabídky

LEAN Specialista

Strojírenství / Výroba

Jihočeský kraj
Českobudějovicko
45 -55 000 Kč (dle zkušeností)
NJ
ID: WWJ_13

Pro našeho významného klienta zahraniční strojírenskou společnost hledáme LEAN SPECIALISTU

Náplň práce:

-        zavádění Lean metod v rámci výrobního prostředí, optimalizace výrobních procesů

-        řízení a koordinade Lean týmu

-        řízení projektů souvisejících se zaváděním změn

-        vzdělávání a koučování zaměstnanců v Lean metodách

Požadujeme:

-        SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru

-        znalost NJ B2

-        znalost metod štíhlé výroby

-        proaktivní přístup, znalost progmematiky change managementu, shop floor managementu

-        prokazatelná praxe na podobné pozici, SAP výhodou

Nabízíme:

-        kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti

-        mzdová nabídka 45– 55 000 Kč (dle zkušeností)

-        možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání

-        zajímavé finanční ohodnocení

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz