detail nabídky

Specialista CNC obrábění

Strojírenství

Jihočeský kraj
Velešín
Dle zkušeností
ID: WW_196

Společnost OpeTech s.r.o., se sídlem ve Velešíně, se zaměřuje na komplexní dodávky v oblasti strojírenství. Hlavní výrobní program je zaměřen na CNC obrábění, laserové pálení a automatizaci průmyslové výroby.

V současné době hledáme nového kolegu, který by se podílel na projektech v oblasti automatizace výroby a zpracování CAD/CAM technologie. Nabízíme služební vůz, práci na 1 směnu, flexibilní pracovní dobu, prostředí rodinné firmy.

Náplň práce:

-       zajišťovat zapracování CAD/CAM dat a tvorbu CNC programů

-       tvorba technologických postupů a časových studií

-       zpracování poptávek, nabídek, komunikace se zákazníky

-       spolupráce na projektech v oblasti automatizace výroby – konstrukce strojních zařízení

Požadujeme:

-       znalost strojírenské technické dokumentace

-       znalost technologie obrábění kovů

-       znalost CAD/CAM – není nutnou podmínkou

-       samostatnost, rozhodnost a spolehlivost

Nabízíme:

-       práci na 1 směnu, flexibilní pracovní dobu

-       motivující finanční ohodnocení, vůz do osobního používání

-       nástup možný ihned

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na info@opetech.cz, Tel: +420 608 948 807

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: lopekar@winwork.cz

Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů společností WinWork, s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání a to po dobu 3 let. Váš souhlas můžete zrušit nebo prodloužit na emailu: info@winwork.cz