detail nabídky

Koordinátor výroby

Výroba/elektro

Jihočeský kraj
Českobudějovicko
50 000 - 70 000 Kč
AJ na pokročilé úrovni
ID: WWJ_17

Budete mít možnost podílet se na nastavování nových výrobních procesů, toku materiálu a metod. Budete navrhovat změny v organizaci a řízení pracovníků ve výrobě. Hledáme člověka s komplexní znalostí výroby (plánování, kvalita, výroba, logistika)

Náplň práce:

-       kapacitní plánování výroby a vyhodnocování její výkonnosti

-       vedení projektů v rámci výroby, personální plánování

-       implementace principu štíhlé výroby

Požadujeme:

-       VŠ/SŠ vzdělání v technické oblasti

-       pracovní zkušenosti ve výrobní firmě

-       zkušenosti s vedení kolektivu výhodou

-       pokročilá znalost AJ

-       silná, dynamická osobnost, schopnost ovlivňovat a motivovat

-       schopnost převzít zodpovědnost

-       komunikační schopnosti

Nabízíme:

-      příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti s potenciálem

-      strategická a důležitá vedoucí pozice ve výrobě

-      moderní a přátelské pracovní prostředí

-      možnost dalšího rozvoje a pracovního postupu

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz