detail nabídky

Plánovač

Logistika

České Budějovice
30 - 35 000,-
AJ min B2
ID: wwJ_20

Pro našeho významného zákazníka hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici. Na této pozici budete odpovídat za plánování výroby v optimálních sériích na základě objednávek zákazníka.

Náplň práce:

-        průběžné sledování výrobních zakázek v procesu výroby a neustálá synchronizace výroby

-        vytváření výrobních plánů a zakázek

-        zajištění optimálního materiálového toku

-        zajišťování požadavků zákazníků ve stanovených termínech a množství

Požadujeme:

-       VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

-       praxe na obdobné pozici, ideálně ve výrobní firmě

-       znalost AJ, NJ výhodou

-       znalost MS Excel, Word, PP

-       SAP výhodou

-       příjemné vystupování, časová flexibilita

Nabízíme:

-       příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti

-       zajímavé finanční ohodnocení

-       zajímavé pracovní benefity

-       flexibilní pracovní doba

-       nástup možný ihned

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz