detail nabídky

Vedoucí balení

logistika

České Budějovice
dle zkušeností
ID: WWJ_23

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, působící v oblasti realizace marketingových kampaní a balení výrobků, hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pozici.

Náplň práce:

-       dohled nad harmonogramy zakázek, plánování obsazenosti směn

-       vedení statistik

-       vystavování objednávek pro přepravce

-       balení výrobků

-       vedení malého týmu lidí

Požadujeme:

-       zkušenost z obdobné pozice (sklad, balení, kartonáž) výhodou

-       dobré komunikační a organizační schopnosti

-       schopnost vést tým a ochotu učit se nové věci

-       znalost práce na PC (EXCEL, účetní programy výhodou)

-       spolehlivost

Nabízíme:

-       kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti

-       práci v ČB

-       zajímavé finanční ohodnocení

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz