detail nabídky

Projekt manažer

energetika

Jihočeský kraj
ČR
dle zkušeností
ID: WWJ_24

Pro našeho klienta se sídlem v Českých Budějovicích nyní hledáme do oddělení Business Development Projektového manažera.

Náplň práce:

- zajištění portfolia smluvních partnerů a dodavatelů
- obchodní komunikace s partnery
- sledování průběhu plnění úkolů a projektů
- řízení obchodní a projektové činnosti
- zapojení společnosti do projektů

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti na pozici projekt manažera
- obchodně orientovaná osobnost
- samostatnost, organizační schopnosti
- zkušenosti s koordinací projekt
- znalost energetické a obchodní legislativy

- znalost MS Office

Nabízíme:

- pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím
- dlouhodobou perspektivu profesního růstu
- odpovídající finanční podmínky
- nástup možný dohodou

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz