detail nabídky

IT administrátor

IT

České Budějovice
dle zkušeností
AJ B2
ID: WWJ_25

Hledáme Windows server administrátora s přesahem do databází a ochotného se podílet na uživatelské podpoře koncových uživatelů.

Náplň práce:

-       Kompletní podpora HW a SW vybavení společnosti

-       Administrace Microsoft 365, Windows server 2016

-       Virtualizace a administrace Hyper-V

-       Backup a zálohování firemních prostředků

Požadujeme:

-       VŠ/SŠ vzdělání

-       Znalost MySQL základy

-       znalost v síťových topologiích a networking best practices

-       znalost s Linux servery výhodou

-       analytické myšlení, schopnost adaptovat se na změny

-       pečlivost, pro-zákaznický přístup

Nabízíme:

-       příležitost uplatnit se v silné společnosti

-       kreativní práci a zajímavé finanční ohodnocení

-       možnost seberealizace v malém kolektivu a vysokou míru odpovědnosti

-       zajímavé pracovní benefity

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz