detail nabídky

Projekt manager/ Business Development

Energetika

Hl. město Praha
Praha
Dle zkušeností
ID: WWJ_31

Pro našeho klienta působící v energetice hledáme do oddělení Business development Projekt managera pro oblast PRAHA.

Náplň práce:

                  - zajištění portfolia smluvních partnerů a dodavatelů
                  - obchodní komunikace s partnery
                  - sledování průběhu plnění úkolů a projektů
                  - řízení obchodní a projektové činnosti
                  - zapojení společnosti do projektů

Požadujeme:

                   - SŠ/VŠ vzdělání technického směru
                   - zkušenosti na pozici projekt manažera
                   - obchodně orientovaná osobnost
                   - samostatnost, organizační schopnosti
                   - zkušenosti s koordinací projektů
                   - znalost energetické a obchodní legislativy

                   - výborná znalost MS Office

Nabízíme:

                  - pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím

                  - dlouhodobou perspektivu profesního růstu

                  - zajímavé finanční ohodnocení

                  - nástup možný dohodou

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na:

sjohanis@winwork.cz