detail nabídky

Metodik účetních procesů

Ekonomika

České Budějovice
50 - 60 000
ID: WWJ_35

Pro společnost se sídlem v Českých Budějovicích hledáme Metodika účetních procesů

Náplň práce:

                 - správa pohledávek společnosti, audity

                 - optimalizace účetních procesů

                 - úzká spolupráce s controllingem

                 - práce na dlouhodobých i jednorázových projektových úkolech

                 - zpracování pravidelných finančních reportů pro management

Požadujeme:

                 - VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření

                 - orientace ve finanční, daňové a účetní problematice

                 - zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky

                 - orientace pro detail, analytické myšlení, samostatnost

Nabízíme:

            - příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti

            - kreativní práci, vysoká míra odpovědnosti

            - možnost seberealizace v malém kolektivu

            - zajímavé pracovní benefity, atraktivní finanční ohodnocení

            - nástup dle dohody

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na:

sjohanis@winwork.cz