detail nabídky

COO - Operations manager

Energetika

České Budějovice
Dle zkušeností
ID: WWJ_35

Pro společnost se sídlem v Českých Budějovicích hledáme Operation Managera.

Náplň práce:

řízení a kontrola činností všech oddělení ve společnosti

- optimalizace a supervize procesů

- operativa

- zpracování pravidelných reportů pro management

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického či ekonomickoho zaměření

- znalost energetiky

- zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky
- charismatická osobnost se zku
šenostmi

Nabízíme:

příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti
- kreativní práci, vysoká míra odpov
ědnosti
- mo
žnost seberealizace v malém kolektivu
- zajímavé pracovní benefity, atraktivní finan
ční ohodnocení

- nástup dle dohody

V případěže Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na:

sjohanis@winwork.cz

Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů společností WinWork, s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Více pracovních nabídek na www.winwork.cz