detail nabídky

Asistent vedení společnosti

Stavebnictví

České Budějovice
25 - 30 000 Kč
ID: WWJ_36

Pro našeho klienta  zaměřujícího se na kompletní přípravu developerských projektů se sídlem v Českých Budějovicích hledáme pečlivého Asistenta.

Náplň práce:

                  - různorodá administrativní práce (vedení agendy)

                  - příprava podkladů pro sociální sítě LinkedIN
                  - komunikace s úřady
                  - e-mailová a telefonická komunikace

                  - zajištění chodu kanceláře

Požadujeme:

                   - SŠ/VŠ vzdělání technického směru / stavební výhodou
                   - zkušenosti na obdobné pozici výhodou
                   - čtení projektové dokumentace
                   - samostatnost, vlastní iniciativa, pečlivost, zodpovědnost

                   - uživatelská znalost MS Office

                  -  ŘP sk.B

Nabízíme:

                  - pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím

                  - pracovní smlouvu na dobu neurčitou

                  - zajímavé finanční ohodnocení

                  - nástup možný dohodou

                  - zaškolení a možnost dalšího rozvoje

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na:

sjohanis@winwork.cz