detail nabídky

Výrobní technik Vstřikování

Výroba

České Budějovice
40 - 50 000 HM
NJ výhodou
ID: WWJ_44

Pro našeho klienta, rodinnou stabilní firmu ze zaměřením na výrobu sportovních doplňků, hledáme nyní zajímavého člověka se zkušenostmi.

Náplň práce:

                 - nastavení, údržba, obsluha strojů a systémů

                 - dohled nad kvalitou výroby, analýza chyb

                 - spolupráce s dalšími odděleními

                 - řešení technických potíží sériové výroby

                 - účast na projektech, vývoje procesu, pracovních postupů

Požadujeme:

                 - VŠ/SŠ vzdělání technického směru

                 - odborné znalosti v oblasti vstřikování

                 - zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky

                 - orientace pro detail, analytické myšlení, samostatnost

                 - znalost MS Office, NJ výhodou

Nabízíme:

                   - příležitost uplatnit se v rodinné firmě

                   - kreativní práci, vysoká míra odpovědnosti

                   - možnost seberealizace se na novém projektu

                   - zajímavé pracovní benefity, atraktivní finanční ohodnocení

                   - nástup dle dohody

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na:

sjohanis@winwork.cz