detail nabídky

IT administrátor

IT

České Budějovice
45 - 50 000 HM
ID: WWJ_48

Pro našeho klienta se sídlem v ČB hledáme zajímavého člověka do IT - správa a administrace.

Náplň práce:

-       Uživatelská podpora napříč společností

-       Správa a údržba IT systému

-       Komunikace s externími partnery a mateřskou společností

-       Administrace v prostředí Windows Server

Požadujeme:

-       VŠ/SŠ vzdělání

-       Znalost serverů Microsoft, AD, WSUS

-       znalost ESET, TEAMS výhodou

-       analytické myšlení, schopnost adaptovat se na změny

-       pečlivost, pro-zákaznický přístup

Nabízíme:

-       příležitost uplatnit se v silné společnosti

-       kreativní práci a zajímavé finanční ohodnocení

-       možnost seberealizace v malém kolektivu a vysokou míru odpovědnosti

-       zajímavé pracovní benefity

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz