detail nabídky

Vedoucí Back office

Administrativa

České Budějovice
40 - 50 000 HM
ID: WWJ_49

Pro našeho významného zákazníka se sídlem v ČB hledáme energickou osobnost se zkušenostmi.

Náplň práce:

- odpovídá za výsledky týmu

- řídí denní provoz back office, rozvíjí své podřízené, dává zpětné vazby

- komunikace s úřady ostatními odděleními

Požadujeme:

- VŠ/SŠ vzdělání (ekonomického zaměření)
- zkušenost na pozici Office Manager nutná
- iniciativa, pečlivost, flexibilita
- výborná znalost práce s PC (MS Office)

- ústní a písemní projev na velmi dobré úrovni

Nabízíme:

- pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím

- práce v mladém kolektivu
- dlouhodobou perspektivu profesního růstu
- nástup možný dle dohody

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz