detail nabídky

Manažer kvality

výroba

Jihočeský kraj
Kaplice
55 - 75 000 HM
NJ C1
ID: WWJ_48

Hledáme schopného člověka s technickým vzděláním a zkušenostmi na pozici do Kvality.

Náplň práce:

-       Denní operativa v oddělení kvality

-       Nastavení procesů v kvalitě

-       Optimalizace současného stavu, řešení reklamací

-       Metodické řízení vstupní, výstupní kontroly

-       Vedení menšího týmu lidí, jejich motivace, organizace

-       Komunikace s centrálou v NJ

Požadujeme:

-       VŠ/SŠ vzdělání strojní nebo elektro

-       Zkušenosti na obdobné pozici 2 – 5 let

-       znalost ISO 9001, ISO 13485, 14001

-       NJ na komunikativní úrovni C1

-       analytické myšlení, schopnost adaptovat se na změny

-       pečlivost, pro-zákaznický přístup

-       akční, silná osobnost

Nabízíme:

-       příležitost uplatnit se v silné společnosti

-       kreativní práci a zajímavé finanční ohodnocení

-       možnost seberealizace v malém kolektivu a vysokou míru odpovědnosti

-       zajímavé pracovní benefity

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz