detail nabídky

Inženýr automatizace

Výroba

České Budějovice
55 - 75 000 HM
AJ C1 výhodou
ID: WWJ_49

Pro našeho klienta, společnost se sídlem v ČB, nyní hledáme zajímavou osobnost se zkušenostmi s robotizací.

Náplň práce:

-       Implementace, správa a údržba ve výrobě sensorů

-       Participace na vývoji částí sensorů

-       Návrh automatizace v ostatních částech výroby

-       Služební cesty do Los Angeles, denní komunikace s centrálou v US

Požadujeme:

-       VŠ vzdělání technického směru / automatizace výhodou /

-       Pokročilá znalost programování průmyslových robotů

-       Znalost řady Siemens řady S7 a vyšší

-       Znalost C/C++, Java, HTML, PHP

-       AJ na komunikativní úrovni C1 výhodou

-       pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

-       příležitost uplatnit se v úspěšné a mezinárodní společnosti

-       kreativní práci a zajímavé finanční ohodnocení

-       možnost seberealizace v malém kolektivu a vysokou míru odpovědnosti

-       zajímavé pracovní benefity, 25 dní dovolené

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz