detail nabídky

Datový analytik

IT

České Budějovice
dle zkušeností
AJ B2
ID: WWJ_52

Do týmu IT hledáme fajn parťáka, který bude pracovat s daty, bude je shromažďovat, analyzovat a také interpretovat.

Náplň práce:

-       Denní práce s čísly, daty ( SQL, Excel )

-       Analýza a interpretace dat

-       Tvorba reportů

-       Hledání nových přístupů a řešení při práci s daty

Požadujeme:

-       VŠ/SŠ vzdělání

-       Znalost SQL

-       Ideálně R nebo Python

-       Software Stata výhodou

-       Zkušenosti se statistickými metodami a datovými analýzami

-       Matematické uvažování, logické a analytické myšlení

-       Vhled do datových výstupů

-       AJ komunikativní úroveň

Nabízíme:

-       příležitost uplatnit se v silné společnosti

-       kreativní práci a zajímavé finanční ohodnocení

-       možnost seberealizace v malém kolektivu a vysokou míru odpovědnosti

-       zajímavé pracovní benefity

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na:

sjohanis@winwork.cz