detail nabídky

Mistr práškové lakovny

Výroba

Jihočeský kraj
Kaplice
dle zkušeností
ID: WWJ_53

Hledáme schopného člověka s technickým vzděláním a ochotou pracovat v 2 směnném provozu.

Náplň práce:

-       Koordinace menšího týmu

-       Nastavování parametrů lakovací linky

-       Realizace projektů dodané v požadované kvalitě a čase

-       Příprava dílů k lakování

Požadujeme:

-       SOU,SŠ vzdělání

-       Zkušenost čtení technické dokumentace

-       Schopnost komunikace a motivace

-       PRAXE v lakovně

-       Pečlivost a smysl pro pořádek

-       Iniciativa, selský rozum

Nabízíme:

-       příležitost uplatnit se v silné společnost

-       možnost seberealizace v malém kolektivu a vysokou míru odpovědnosti

-       zajímavé pracovní benefity

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz