detail nabídky

Mistr výroby

Výroba

Jihočeský kraj
Kaplice
dle zkušeností
ID: WWJ_53

Hledáme schopného člověka s technickým vzděláním a zkušenostmi.

Náplň práce:

-       Denní operativa a organizace v oddělení výroby

-       Včasně a efektivně oragnizovat zakázky

-       Optimalizace současného stavu, tvorba a plnění plánu

-       Motivace menšího týmu

-       Spolupráce na auditech, kontrolách

Požadujeme:

-       SŠ vzdělání

-       Zkušenosti na obdobné pozici

-       Znalost NJ výhodou, ŘP. B

-       Zkušenost čtení technické dokumentace

-       Schopnost řídit tým a plnit plány

-       pohodová a milá osobnost

Nabízíme:

-       příležitost uplatnit se v silné společnosti

-       zajímavé finanční ohodnocení

-       možnost seberealizace v malém kolektivu a vysokou míru odpovědnosti

-       zajímavé pracovní benefity

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz