detail nabídky

Product manager pro Beauty řadu

Marketing

České Budějovice
40 - 50 000
AJ B2
ID: WWJ_57

Pro našeho významného zákazníka se sídlem v ČB hledáme zajímavého člověka na pozici s kreativním myšlením.

Náplň práce:

-       Zavádění nové řady doplňků stravy na krásu na Český a Slovenský trh

-       Kooperace a následná koordinace ostatních oddělení při realizaci marketingových aktivit

-       Vytvoření kompletní znalostní báze k produktům

-       Příprava a realizace prodejních strategií

-       Testování nových přístupů v prodeji

-       Analýza a vyhodnocení realizovaných činností

-       Plánování a vyhodnocování rozpočtu pro svěřenou řadu produktů

Požadujeme:

-       VŠ/SŠ vzdělání

-       Praxe v oblasti marketingu

-       praxe s projektovým řízením

-       znalost AJ (B2), znalost pravidel a gramatiky českého jazyka

-       dobrá znalost MS Office - aktivní uživatel

-       kreativní a inovativní myšlení, samostatnost

-       důslednost a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

-       příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti

-       kreativní práci a zajímavé finanční ohodnocení

-       možnost seberealizace v malém kolektivu a vysokou míru odpovědnosti

-       zajímavé pracovní benefity

V případě zájmu mne prosím kontaktujte: sjohanis@winwork.cz