detail nabídky

Account manger

tie

Jihočeský kraj
Praha- JČ, SČ
dle zkušeností
ID: WWJ_58

Jste komunikativní, rádi cestujete a chcete se stát součástí týmu obchodníků odpovědných za svěřené portfolio významných klientů? Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

   - komunikovat udržovat vztahy se zástupci významných    firem a korporací - podílet se na obchodní strategii celé společnosti
   - vyjednávat obchodní podmínky
    - připravovat řešení na míru

Požadujeme:

      - SŠ vzdělání
      - praxe na obchodní pozici
      - schopnost řešení problémů, osobní motivace

      - komunikační dovednosti, silná osobnost
      - příjemné vystupování
                     - aktivní řidič

Nabízíme:

Nabízíme:

                    - pracovní poměr na dobu neurčitou
                    - služební vůz i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
                    - atraktivní a motivující finanční ohodnocení
                     - další zaměstnanecké benefity

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: sjohanis@winwork.cz