Výběr a Nábor
zaměstnanců

Zaměstnance Vám najdeme a společně vybereme

Dle požadavků na profil kandidáta a podle náplně pracovní pozice vhodně formulujeme pracovní nabídku a následně pomůžeme  s předvýběrem ideálních kandidátů.

Nabízíme na míru šitý proces náboru s využitím assessment centra, včetně využití vnitřních zdrojů z interních zaměstnanců.

Naučíme Vás, jak vybrat správné zaměstnance

Jste-li společnost do cca 100 zaměstnanců, která nemá dostatečnou kapacitu personálního oddělení pro vlastní zajištění těchto funkcí, pomůžeme vám s metodami výběru vhodných zaměstnanců nebo kontraktorů.

Podpoříme také vaše personální oddělení poskytnutím našeho know-how a pomůžeme při vzdělávání personalistů. Školení je prakticky orientované a zahrnuje procvičování pohovorů a konkrétních úloh používaných v AC/DC. Na základě individuálních požadavků lze vytvořit na míru i úlohy odpovídající Vašich potřebám při identifikaci konkrétních dovedností a schopností.

Kariérní poradenství

Poskytujeme pomoc při orientaci na trhu práce, pomáháme s rozpoznáním Vaší osobnosti, Vašich schopností, dovedností a preferencí. Poradíme s volbou budoucí kariéry, popřípadě s rozvojem stávajícího kariérního potenciálu s cílem zvýšit uplatnitelnost na trhu práce.

Outplacement

Pomáháme zvládnout organizační změny spojené s propouštěním a snížit dopady na odcházející ci stávající zaměstnance. Individuálním přístupem ke společnostem a jednotlivcům podporujeme firemní kulturu a vnější povědomí o společnosti.

Potřebujete poradit
s náborem?

Domluvme si schůzku

Potřebujete poradit
s náborem?

Domluvme si schůzku