Lukáš Opekar

Lukáš Opekar linkedIn

Lukáš Opekar

Lukáš je zakladatel společnosti WinWork, s.r.o, během své kariéry působil na obchodních pozicích ve výrobních a logistických společnostech. Od roku 2007 aktivně působí v personalistice. Nyní má na starosti rozvoj společnosti.

 

Štěpánka Johanis

Štěpánka Johanis linkedIn

Štěpánka Johanis

  • HR Business Partner
  • Jihočeský kraj

Štěpánka rozšířila tým spolupracovníků WinWork v roce 2018. V současné době se věnuje talent sourcingu a recruitmentu. Její hlavní zaměření je na pasivní kandidáty v rámci jihočeského kraje. Neváhejte ji kontaktovat, pokud Vás zajímá, jaká je Vaše skutečná cena na trhu práce.

 

Petra Vanova

Petra Vanova

Petra Váňová

  • HR Business Partner
  • Jižní Čechy

Petra vystudovala VŠ ekonomického zaměření, podstatnou část své kariéry pracovala v oblasti personalistiky jako Senior konzultant. Petra rozšířila tým spolupracovníku WinWork od roku 2013, po ročním pobytu v zahraniční. V současné době se Petra věnuje konzultační a poradenské činnosti v oblasti náboru a personalistiky. Petra se aktivně zaměřuje na kariérní poradenství pro kandidáty, kteří hledají práci nebo zvažují změnu ve své kariéře.

 

Pavla Síková

Pavla Síková linkedIn

Pavla Síková

  • HR Business Partner
  • Jihočeský kraj, Vysočina

Pavla od roku 2006 aktivně působí v personalistice. Nejprve se věnovala skupinovému a individuálnímu poradenství pro dlouhodobě nezaměstnané v rámci evropských projektů pro úřady práce, poté působila jako konzultant. V roce 2014 rozšířila tým spolupracovníků WinWork, kde se věnuje konzultační a poradenské činnosti v oblasti náboru a personalistiky. Specializuje se na oblast Jihočeského kraje a Vysočiny.

 

Jan Kučera

Jan Kučera linkedIn

Jan Kučera

  • Partner
  • Morava

Jan od roku 2005 působil v mezinárodních logistických a personálních společnostech v oblasti obchodu a péče o klíčové zákazníky. Nyní má na starosti kariérní poradenství a odborné vzdělávání zaměstnanců. Zajímá se o psychologii, koncept svobodné firmy a novinky v oblasti kariérního rozvoje.