reference

Budeme rádi i za Váš názor

Chcete nám také napsat svoji zkušenost s WinWork? Pak nás kontaktujte. Děkujeme!

 

 

 

 female

 

MAPI spol. s r.o.

 

Se společností WinWork, s.r.o. spolupracujeme již od jejího založení, tato společnost nám pomáhá vyhledávat vhodné kandidáty. Dosavadní spolupráci můžeme hodnotit jen pozitivně, a to postupně rostoucími uspokojivými výsledky.

male avatar

Miloš Rozsypal

Při hlednání zaměstnání jsem spolupracoval se společností WinWork, s.r.o.. V průběhu celého procesu jsem se cítil jako vážený klient, hlavně díky osobnímu a profesionálnímu přístupu. Mohu doporučit jako velice solidní společnost.

male avatar

 SOME Jindřichův Hradec s.r.o.

S firmou WinWork, s.r.o. spolupracujeme prakticky od jejího založení. Během spolupráce s firmou WinWork, s.r.o. jsme do našeho obchodního týmu přijmuli obchodní zástupce vybrané a doporučenéhé touto firmou. S OZ jsme spokojeni a jejich výsledky jsou velmi dobré. Přeji firmě WinWork, s.r.o. hodně úspěchů a těším se na další spolupráci.

male avatar

Kandidát M. K.

Na společnost WinWork jsem se obrátil s žádostí o pomoc při změně mé pracovní kariéry. Spolupráce s panem Opekarem byla vedena v přátelském a profesionálním duchu a nakonec vedla k nalezení mé stávající práce. Tímto bych chtěl poděkovat za zprostředkování "vysněné" práce a přeji mnoho stejně spokojených kandidátů.

male avatar

Ing.Rudolf Burian

Se společností WinWork, s.r.o. jsem začal spolupracovat v dubnu roku 2014. A už během dvou následujících měsíců se nám podařilo najít nového zaměstnavatele. Spolupráce se společností, konkrétně s paní Váňovou, byla na vysoké profesionální úrovni. Po celou dobu spolupráce mi byly poskytovány kvalitní informace, které jsem mohl využít při absolvovaných výběrových řízeních. Vždy mi byla paní Váňovou poskytována vynikající podpora, kterou jsem při spolupráci s jinými agenturami velmi postrádal. Na závěr bych chtěl poděkovat za zprostředkování velmi zajímavé pracovní nabídky. Mohu tuto společnosti doporučit ostatním.

male avatar

NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

WinWork, s.r.o. helped us find the right candidate for Country Manager position. We had a good cooperation, and can absolutely recommend WinWork, s.r.o. to others.

male avatar

Mgr. Jana Skočíková

WinWork, s.r.o. a speciálně slečně Váňové vděčím za skvělou pracovní nabídku, a momentálně již i za svou práci. Od prvního setkání jsem měla pocit, že jsem v dobrých rukou. Chválím profesionální a taky velice lidský přístup. Sama jsem práci hledala hodnou chvíli, už jsem byla z neustálého neúspěchu zoufalá. Mnohokrát firmy a společnosti vůbec nereagovaly na moje CV v 3 jazycích. Díky slečně Váňové, která můj profil nabídla stabilní mezinárodní společnosti, jsem dnes velice spokojena v nové práci. Děkuji! Personální agenturu WinWork, s.r.o. vřele doporučuji!

 

Vyplňte všechna pole níže.
Přihlašovací heslo obržíte e-mailem.

Registrace